Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Hakkımızda

2008 yılından günümüze araç lastiği sektöründe Akdağ Jant Lastik olarak teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmezi olmaya devam etme çabası içerisindeyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar Türkiye'de üretim yapmakta olan ve ithal edilen her markanın bayiliğini yapmış, bugün ise ContinentalHankookKumho alt markalarının ana bayisi ve Ege bölge dağıtıcılığını yapmaktayız.

Kurucumuz Cengiz ÜSTÜNDAĞ ve kardeşleri tarafından İzmir Buca 6. Sanayi'de bir dükkan ile başlayan Akdağ Jant Lastik, sektörde marka çeşitliliği ve mevcut ürün yelpazesiyle oldukça kısa bir süre içerisinde İzmir’de ve Ege Bölgesi'nde şube sayısını 5'e çıkartmıştır.

Şubelerimizde bekleme salonumuzun sıcaklığı ve rahatlığı ile aracınızın işlem suresi boyunca Wi-Fi hizmeti ile internete girebilir, gazete ve dergi okuyabilirsiniz. Şubelerimiz konumları itibari ile müşterilerimizin oldukça rahat ve kolay ulaşılabileceği noktalardadır. 

Firmamız kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetine odaklanmış ve her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmuştur. 

Kaliteli hizmet verirken, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri ise, çalışanlarmızın alanında eğitimli ve işinde uzman olmalarıdır. Satış ve servis çalışanlarımızı dönemsel olarak lisanslı eğitim kuruluşları tarafından gelen eğitimciler ile eğitim ve seminerlere tabii tutmaktayız.

Kaliteli iş gücünün, daha kaliteli bir hizmete dönüşmesi için kullanılan makinelerinde, en üst düzeyde olması gerektiğine inanmaktayız. Firmamızda kullandığımız rot ayar cihazı,balans cihazı ve diğer ekipmanlarımız için sektördeki en iyi markaların ürünleri tercih edilmiştir.

Akdağ Jant Lastik sektörde her zaman en iyi hizmet, kalite ve güvenin adresi olmayı hedeflemektedir. Aile şirketi olmamızın avantajıyla şirketimize gelen müşterilerimize aile ortamının sıcaklığını sağlamak her zaman görevimizdir. Sizleri de Akdağ Jant Lastik’te görmekten mutluluk duyarız.

TAKSİT SEÇENEKLERİMİZ

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et