Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Çevre Politikası

Çevreye duyarlı hammadde ve malzeme kullanımı ile çevreye olumsuz etkimizi en aza indirecek sistemler geliştirmek, çevre dostu ürünler üretiyoruz.

Akdağ Jant Lastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak amacımız çevreyle olan her türlü bireysel ve kurumsal etkileşimimizde diğer bir deyişle hayatımızın her alanında; enerji ve doğal kaynakları etkin kullanmak ve kullandırmak, çevreye duyarlı hammadde ve malzeme kullanımı ile çevreye olumsuz etkimizi en aza indirecek sistemler geliştirmek, çevre dostu ürünler üretmek ve gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

Çevre ile ilgili yükümlü olduğumuz, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara belirlenen standartlara uymak ve güncelliğini sağlamak, çevre dostu ürünler üretmek tüm ekibimizin temel prensiplerindendir.

Çevre Yönetimi Sistemimiz, çevre amaç ve hedeflerimizi izleyerek; sürekli gözden geçirilmesi, bu amaçla personelimizde çevre bilincinin oluşturulması ve sürdürülebilir olmasını da kapsayacak şekilde oluşturulmuştur.

TAKSİT SEÇENEKLERİMİZ

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et