Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Teslimat Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

b2bakdag, otomobiliniz ile ilgili lastik ve jant ihtiyaçlarınızda tek noktadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, ürün seçiminizi kolaylaştıran uygulamalarından destek alabileceğiniz ve tüm bu faydaları avantajlı koşullarla sunan e-ticaret sitesidir. b2bakdag’dan yapacak olduğunuz siparişlerde ürünler için geçerli olan teslimat politikaları aşağıda belirtilen gibidir:

• Tarafımızdan alacak olduğunuz tüm ürünlerin hafta içi sevki saat 08:30 ile 15:30 içerisinde, Cumartesi 08:30 ile 11:00 arasındaki siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürünler ortalama 3 iş günü içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde ulaştırılır. Teslimat süreleri hava koşullarına, yol durumuna ve özel hallere bağlı olarak kısmi zamanlarda değişebilmektedir.

• Tarafımızdan vermiş olduğunuz siparişteki ürünler, satın alım anında belirttiğiniz adrese gönderim sağlanır. Gönderiye hazırlanan ürünler depodan çıkışı sırasında kargo firması tarafından barkodlanır ve size ulaştırılmak üzere sevk edilir. Transitte olan ürünlerin ise farklı bir adrese gönderimi mümkün değildir. Sipariş verilecek olan ürünler için adres bilgisinin eksiksiz ve doğru girilmesi önem taşır.

• www.b2bakdag.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişiniz, tek bir adrese teslim edilmektedir. Sepetinize eklediğiniz farklı ürünlerin farklı kargo firmaları ile gönderimini sağlayabilirsiniz. Birbirinden ayrı kargo firmalarını seçmiş olsanız dahi ürünleriniz aynı adrese gönderilecektir. Ürünlerinizin farklı adreslere gönderilmesini talep ediyorsanız, her bir ürün için farklı sipariş açmanız gerekmektedir.

• www.b2bakdag.com tüm siparişleriniz için ücretsiz kargo hizmeti sunar. Eğer kargo görevlisi teslimat sırasında sizden ücret talep ettiyse, olay anında ücreti ödeyin ve ilgili dekontu bizlere iletin. Sonrasında tarafınızdan talep edilen tutarı hesabınıza havale yöntemi ile gönderiyor olacağız. Bu tür bir olay yaşadıysanız, dekontunuzu muhasebe@akdagotolastik.com adresine gönderebilirsiniz.

TAKSİT SEÇENEKLERİMİZ

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et