Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
Profesyonel Hızlı Ve Güvenilir...
İade Politikası

İade Politikası

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört ( 14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim süresi on dört ( 14 ) gündür.

İade veya değişim talebinizin sebebini belirterek İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0232 282 0588 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Montaj işlemi yapılmış (Sökme Takma) ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir. Ürünle ilgili teknik bir problem bulunması halinde, garanti şartları geçerli olacaktır.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade işlemlerinde tarafımızdan verilecek anlaşmalı kargo bilgileri haricinde yapılacak gönderimlerde, kargo bedeli müşteriye aittir. Kendi kargo bilgilerimiz dışındaki karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartı ile yapılan alımlarda kredi kartına, havale ile yapılan alımlarda müşteri ismine açık banka hesabına havale olarak yapılacaktır. 

CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde b2bakdag.com’a mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış – janta monte edilmemiş olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya müşteriye teslim edilen ürünün b2bakdag.com’a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. 
Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.

SİPARİŞ İPTALİ 

Müşteri, herhangi bir sebepten dolayı, verdiği siparişi iptal etmek istediğinde, telefon, mail veya sitenin mesaj bölümünden site yönetimi ile irtibat kurar. Müşteri gerekçe ibraz etme zorunluluğu olmaksızın siparişini iptal edebilir. Sipariş iptali ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği takdirde, kargo masrafı müşteriye yansıtılır. Müşteri, siparişlerini iptal etmek istediğinde, sipariş tarihi, sipariş numarası kullanıcı adı ve ürün ismi bilgilerini yönetime iletmekle yükümlüdür. 

Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.

TAKSİT SEÇENEKLERİMİZ

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et